Trendy 2021

Garderoba w 2021 rokuStyropianowe listwy

Choć uważa, się, że sypialnia jest miejscem, w którym można się wyciszyć i odpocząć to istnieje jednak przestrzeń, która za niedługo zacznie odgrywać ważniejszą role. Garderoba dla wielu kobiet jest przestrzenią, w której czują się dokładnie tak jak w sypialni. Przepięknie poukładane, ubrania, porządek i przede wszystkim doskonała aranżacja sprawią, że garderoba stanie się miejscem bardziej praktycznym. Pomimo tego, że powinny się w niej znaleźć tylko poukładane ubrania, to można stworzyć z niej maleńkie atelier dla kobiet. Ale o tym w dalszej części artykułu.

Projekt szafa - Minimalizm

Szafa w garderobie w 2021 roku, będzie bardzo przestronna. Znajdziemy w niej wiele półek i półeczek jednak zabezpieczonymi ogromnymi drzwiami. Tak, aby wszystkie rzeczy, które w niej są, nie były widoczne. W nadchodzącym roku dużą wagę przykłada się do najlepszej jakości materiałów. Dlatego każda szafa jest wykonana z drewna. Bardzo modne stały się szafy wykonywane na wymiar. Dzięki temu można jest idealnie skoordynować do danej przestrzeni. Ponadto wszystkie organizery, jakie będą w środku, można indywidualnie dopasować do swoich potrzeb.

Szafa do garderoby

 

Wykończenie szafy

Wykończenie szafy, jest jedna z najważniejszych kwestii, jeżeli pragniemy, aby nasza garderoba służyła też innym celom. Dlatego styropianowe listwy okażą się doskonałym rozwiązaniem. Dzięki temu, że można je przymocować do drewna, warto, jest je wykorzystać wokół szafy, ale także na jej drzwiach. Styropianowe listwy pomagają w uzyskaniu spektakularnego wykończenia. Szafa wcale nie musi być nudna, dlatego powinniśmy się zdecydować na nutkę elegancji. 

 

Styropianowe listwy

 

Garderoba, jakiej nie znamy

Przyjęło się, miejsce przeznaczone na garderobę jest bardzo małe i przeważnie, są to miejsca znajdujące się koło sypialni z dużymi skosami. Jednak wcale tak nie musi być! Jeżeli miejsce na Twoją garderobę jest, dość duże możesz pokusić się na zainstalowanie w niej subtelnej konsoli, która może służyć jako toaletka. Ponadto w wielu w garderobach w 2021 roku będziemy mieć do czynienia z wnętrzami o francuskich rozwiązaniach. Biel, róż i miętowo-zielony to kolory, które warto, jest zastosować w waszych garderobach.

Męski powiew

Garderoba nie musi być miejscem, z którego korzystają tylko kobiety. Coraz częściej mężczyźni decydują się również na stworzenie przestrzeni, w którym będą przechowywać swoje ubrania. Co prawda różnią się w znacznej części od tych kobiecych, ale również są bardzo funkcjonalne.

 

Sprawdź inspiracje na 2021 rok i wybierz nowoczesne aranżacje dla swojego mieszkania ale i ogrodu.

Najlepsze rozwiązania dla domu

© Copyright 2025 . All Rights Reserved.