Trendy 2021

Łazienka w 2021 roku

Listwa sufitowa

Styl, które będzie obowiązywał w łazienkach w 2021 roku to czysty powrót do 90 XX wieku. Pastelowe kolory najczęściej w odcieniach różu i zieleni. Ponadto często zobaczymy łazienki wolnostojące, nowatorskie, małe płytki typu mozaiki lub rybiej łuski. W łazienkach zapanuje również ogromną surowość. Jeżeli mówimy jednak o funkcjonalności, pożegnamy się z brodzikami, a otworzymy na ekologiczne rozwiązania jak armaturę oszczędzającą wodę.

Ponadto spotkamy zapewne, toaletę bezrantową i baterię z termostatem. Dodatki w toalecie są potrzebne tak jak sukience biżuteria. Dlatego wybierając, je musimy zwrócić uwagę, na to by pasowały do pozostałych elementów w łazience. Dość często jednak widzimy, że w niektórych łazienkach nic nie pasuje do siebie! Może się nam tylko tak wydawać. W rzeczywistości różne elementy mogą świetnie ze sobą współgrać.

Sztukatorski sufit

Listwa sufitowa, posłuży również w nowoczesnych łazienkach na wiele lat! Doskonałe kształty i różnorodne wymiary, sprawią, że łazienka stanie się idealnie dopasowana do waszych potrzeb. W przypadku wysokich pomieszczeń listwa sufitowa idealnie zgra się z białością sufitu i wszystkimi produktami we wnętrzu.Listwa sufitowa

Materiały w łazience w 2021 roku

  • Kamień

Łazienka jest miejscem, w którym mamy do czynienia z powietrzem o dużej wilgotności. Para wodna, ale i również woda osadzają się w całym pomieszczeniu, niszcząc niezabezpieczonych produktów. Ze względu na to zdecydowano się na wykorzystanie w niej kamienia, który jest ponadczasowym rozwiązaniem o dużej trwałości. Jeżeli natomiast chodzi o rodzaj kamienia mamy na myśli granit, marmur, onyks i trawertyn. Każdy z wymienionych stworzy unikatową aranżację.

  • Drewno:

W łazience w 2021 roku zaobserwujemy drewno takie jak:

  • iroko;
  • merbau;
  • doussie;
  • lapacho;Listwa sufitowa
  • wenge;

Choć bardzo często mamy do czynienia z opinią, że drewno nie nadaje się do wykorzystania w łazience. Jednak wcale to nie oznacza, że tak musi być. Jeżeli zdecydujemy się na odpowiednią renowacje i wyborze odpowiedniego materiału, drewno stanie się idealnym rozwiązaniem dla każdej łazienki.

  • Szkło:

Szkło nadaje indywidualnego charakteru każdej łazience. Zastosowanie odpowiedniej kolorystyki wraz ze wspaniałym oświetleniem, pozwala na stworzenie unikatowych kompozycji. Wiele osób uważa, że jest niebezpieczne, jednak obecnie mamy do czynienia z trwalszymi produktami, które będą służyły przez wiele lat bez żadnych stłuczeń.

Sprawdź inspiracje na 2021 rok i wybierz nowoczesne aranżacje dla swojego mieszkania ale i ogrodu.

Najlepsze rozwiązania dla domu

© Copyright 2025 . All Rights Reserved.