Trendy 2021

Ogród w 2021 rokuOgród 2021

Pandemia nie tylko sprawiła, że zostaliśmy zmuszeni pozostać w naszych mieszkaniach, co przyczyniło się do zmiany aranżacji w domu, ale także i ogrody pozostawiają dużo do życzenia. Każdy, kto je posiada w dobie pandemii, zaobserwował, że pomimo pięknych krzewów i kwiatów nie pełni żadnej innej roli. Co niektórzy, wychodząc na swoje podwórko, nie mieli nawet miejsca, w którym można usiąść i spokojnie napić się kawy. Dlatego zdecydowaliśmy, że przedstawimy kilka pomysłów, które być może kogoś zainspirują.

Sztukatorskie rozwiązanie na każdą kieszeń

Wiele ogrodów posiada również, ogromne tarasy, na których najczęściej można spotkać rozkładane krzesła i stolik. Dlatego ściany naszego domu powinny również zapraszać do odwiedzenia nas. Świetnymi dekorami mogą okazać się gzymsy, które staną się idealną dekoracją tarasu. Gzyms, dzięki swoim właściwościom jest odporny na warunki atmosferyczne, dlatego nie ulegnie zniszczeniu nawet podczas niskich temperatur czy deszczów. Taras stanie się miejscem, w którym pokochamy przebywać, jeżeli tylko gzyms ozdobi ściany na nim.

Gzyms

Meble balkonowe - DoskonałeGzyms

Nowoczesne meble balkonowe, jakie królują przed naszymi domami, są najczęściej w ciemnych kolorach, po to by się nie brudziły. Jednak w 2021 roku modna stanie się wiklina, która stanie się ponadczasowym rozwiązaniem dla każdej aranżacji. Każdy taras, a także miejsce w ogródku, można udekorować za pomocą dużych doniczek z kwiatami, tymi zwisającymi, ale i stojącymi. Ponadto, aby słońce za bardzo nas nie grzało, warto zdecydować na modne, duże parasole, które dadzą dużo cienia. Warto wiedzieć, że meble balkonowe są odporne na warunki atmosferyczne i nie ulegną zniszczeniu.

Bardzo często wybierane jest również drewniane umeblowanie ze względu na ekologiczny surowiec, z jakiego jest wykonany. Wyśmienitym rozwiązaniem, stanie się również zasadzenie blisko tarasu kwiatowych drzew jak jabłonka czy wiśnia. W ten spokój również widok z okna za plusuje przepięknymi kwiatami na wiosnę.

Stworzenie przestrzeni wypoczynkowej na dworze, sprawi, że wasze imprezy rodzinne nabiorą doskonałej atmosfery.

 

 

 

 

Sprawdź inspiracje na 2021 rok i wybierz nowoczesne aranżacje dla swojego mieszkania ale i ogrodu.

Najlepsze rozwiązania dla domu

© Copyright 2025 . All Rights Reserved.