Trendy 2021

Salon w 2021 roku

Jeżeli mówimy o salonie w 2021 roku, może się tutaj spodziewać całkowitej zmiany, zaczynając od podłogi, a kończąc na suficie. Rok wcześniej ludzie zwrócili większą uwagę na to jak wyglądają ich wnętrza, dlatego w tym roku możemy zaobserwować trendy bardziej przytulnych pomieszczeń, bardziej zindywidualizowanych.  W salonach

zobaczymy pewne zakamarki, które będą przeznaczone do konkretnych czynności - czytania, odpoczynku. Wszystko po to, by umilić nam czas, które spędzimy w naszym domowu zaciszu.

Salon w 2021 roku rzadko będzie nawiązywał do przestronnych, białych i nieskazitelnych wnętrz. Zobaczymy w nim nieco więcej naturalności i  przytulności. Bliskość natury najlepiej opisze powstający trend.

listwy-przysufitowe

Listwy przysufitowe

Kolory, ach te kolory

Architektom i projektantom wnętrz, zawsze jest trudno wybrać jedną konkretną barwę, która będzie królować, we wnętrach w nadchodzących miesiącach. jest wiele instytucji prognozujących trendy i niestety nie są one bardzo zgodne. Jedne stawiają na zimne, biele w połączeniu z beżem, inne na ciepłe kolory żółci i pomarańczy a pozostałe na szarości i butelkowe zielenie przeplatające się z niebieskim. Jak widać, wszystkie mają co do tego odmienne zdanie. W jednym możemy być pewni, są to kojące kolory, które już nie raz królowały w aranżacjach. Ich ponowne wykorzystanie świadczy tylko o tym, że są doskonałym narzędziem dzięki, któremu pomieszczenia wyglądają fenomenalnie.

Listwy przysufitowe

 

Wykorzystanie sztukaterii

Choć sztukateria nie jest niczym nowym, to w salonie w tym roku, zagości na dobre! Listwy przysufitowe odnowią każde wnętrze, sprawiając, że stanie się ono przepiękne i stylowe. Ponadto w 2021 roku będziemy obserwować różne kolory listew przysufitowych, co prawidłowo wpłynie na kolorystykę całego pomieszczenia. Salony, w których zagości sztukateria, staną się niebywale piękne oraz funkcjonalne.

 

Sprawdź inspiracje na 2021 rok i wybierz nowoczesne aranżacje dla swojego mieszkania ale i ogrodu.

Najlepsze rozwiązania dla domu

© Copyright 2025 . All Rights Reserved.