Trendy 2021

Sypialnia w 2021 rokuSypialnia

Sypialnia w 2021 roku to istne spełnienie marzeń, każdego, kto uwielbia nieoczywiste rozwiązania. Jak zwykle prym wiedzie naturalność i prostota, jednak można zaobserwować delikatne wtrącenia kolorowych, wzorzystych elementów. Swoją role odegra tutaj styl japandi, który pomimo wchodzenia na salony, stanie się perfekcyjnym rozwiązaniem dla przytulnej sypialni.

Kolory, które będą obowiązywać w sypialni to przede wszystkim butelkowa zieleń, beż, biel i żółć. Warto jednak dodać, że trudno jest jednoznacznie określić style, jakie będą panowały w sypialni ze względu na fakt dużego indywidualizmu każdego z nas. Jeżeli lubicie jednak kolor niebieski czy pomarańczowy, nie będzie sprawiało to problemu w aranżacji modnych wnętrz. Ekstrawaganckie rozwiązania to również wykorzystanie geometrycznych zdobień, które powstały z pomocą sztukaterii. Rozety, listwy styropianowe, gzymsy, ich ostre krawędzie i owalne kształty będą wykorzystywane w wielu projektach w 2021 roku!

Maskownica do karniszaMaskownica do karnisza - hit sypialni

Zasłony pełnią bardzo ważną role w sypialni, a tymbardziej jeżeli okno jest skierowane na południe. Nie każdy jest fanem budzących promieni słońca, dlatego ich rola jest wręcz najważniejsza. Problem pojawia kiedy nieładny karnisz czy szyna jest dość widoczny i psuje całą przestrzeń. W takim przypadku powinniśmy zdecydować się na wykorzystanie maskownicy do karnisza. Jej różnorodne rozmiary, kształty i wzory spowodują całkowitą zmianę pomieszczeń.

Maskownica do karnisza będzie produktem 2021 roku w sypialni! Stworzy jedność z sufitem, przez co będzie można ją wykorzystać w każdej przestrzeni. Jednak w sypialni stanie się unikatowym dekorem.

 

 

Trendy w sypialni

  • Wiklinowy fotel

Nieodłącznym elementem w sypialni będzie wiklinowy fotel. Najlepiej, żeby nie pasował do pozostałych elementów w sypialni. Niech on będzie najbardziej wyrazistym elementem w całej sypialni. Świetnym rozwiązaniem stanie się ogromne łóżko w kolorze butelkowej zieleni i wiklinowy fotel.

  • Plecione dywaniki

Do wiklinowego fotelu pasują wiklinowe dywaniki! Szczególnie jeżeli prezentują kolorowe wzory i kształty. Zakończony frędzelkami, doda nonszalancji każdemu wnętrzu.

  • Modne pufy

Puf stał się perfekcyjnym akcentem w sypialni przez fakt, dopasowania go do toaletki. Dzięki temu, że występuje różne rozmiary puf na rynku, macie szanse na stworzenie unikatowych aranżacji. Dość często zdarza się również, że kilka puf występuje w pomieszczeniu o różnych rozmiarach.

  • Makramowe kwietniki

To jeden z najnowszych odkryć 2021 roku. Przepiękne sznurkowe kwietniki podkreślą każdą przestrzeń. Dzięki temu, że występują kilka rodzajów sznurów, możesz spokojnie dobrać ich kolor do aranżacji pomieszczeń.

INSPIRACJE

Makrama w sypialni

Sypialnia inspiracje

Sprawdź inspiracje na 2021 rok i wybierz nowoczesne aranżacje dla swojego mieszkania ale i ogrodu.

Najlepsze rozwiązania dla domu

© Copyright 2025 . All Rights Reserved.